PRÍRODNE TERAPEUTICKÉ TECHNIKY

Ak nie si pripravený zmeniť svoj život, nedokáže sa Ti pomôcť. Hippokrates
 

Prírodné terapie ESSÉNSKYCH MAJSTROV

Prírodné terapie sú známe stáročia. Jednými z najznámejších terapeutov v histórii našej európskej civilizácie boli starí Esséni. Pojem Essenia sa dá dať do súvislosti s Essénmi, ktorí vytvárali vlastné spoločenstvo v rámci židovských...
Read More
Zistiť viac
delfin a zena 

Terapeutický systém ATLANTIS AROLO TIFAR ©®

Ďalšou metódou ktorú Vám predstavujeme a ktorú používame pri našich terapiách našich terapeutických centrách je terapeutický systém starodávnych majstrov liečebných umení Atlantis Arolo Tifar. Atlantis AROLO TIFAR ©® je starodávne liečiteľské umenie atlanských...
Read More
Zistiť viac
 

Terapeutický systém Aktívna duchovná terapia

Prvou metódou ktorú Vám predstavujeme a ktorú používame pri našich terapiách v našich terapeutických centrách je terapeutický systém Aktívna duchovná terapia, nemeckého duchovného učiteľa, liečiteľa a spisovateľa, ktorým je sir F.E Eckard prinz...
Read More
Zistiť viac

Prírodné liečenie k nám neoddeliteľne patrí, od nepamäti tu bolo a pokiaľ človek bude človekom, tak aj bude. Dotyk prírody, to je liečenie tela i ducha.

Od nepamäti, od kedy človek pozná choroby a trápenie, ktoré pochádza od nich, od vtedy poznáme aj nespočetné pokusy ľudí o liečenie sa. Na základe archeologických vykopávok vieme, že už človek v dobe kamennej zbieral rôzne liečivé rastliny, aby si pomáhal.

Počas vývoja ľudstva sa postupne po celom svete vyvinuli mnohé neskutočne účinné prírodné liečebné techniky. Tibetská a Indická Ayurvéda, Tradičná čínska medicína, akupunktúra, tradičné liečiteľstvo Indiánov z Amazónie, terapeutické techniky Mayov, Aztékov a Inkov, Terapeutické umenia starých Essénov a Arabov, to je len zlomok z množstva prírodných terapeutických techník, z ktorých sa väčšina zachovala v tradíciach rôznych kultúr až do súčasnosti.

Človek pochádza z prírody a keďže naša pretechnizovaná spoločnosť nás od prírody stále viac a viac vzďaľuje, máme stále väčšiu túžbu sa do prírody vracať a brať si opäť z nej liečivé dary, ktoré nám od nepamäti patrili. Preto sa opäť učíme staré, ale mimoriadne účinné terapeutické postupy, ktoré nám pomáhajú k návratu k zdraviu.

Práve preto chodíme do prírody relaxovať, meditovať a čerpať sily z bájnych silových energetických miest, pretože príroda pre svoje deti s radosťou odovzdá všetku svoju silu. My by sme sa jej mali odvďačiť tým, že nebudeme ľahostajní k tomu ako sa nezodpovední ľudia k nej správajú, ako ju znečisťujú a drancujú.

Len na tejto planéte široko ďaleko je miesto pre život, preto nemáme alternatívu a musíme sa o našu planétu, o našu kolísku starať. Keď budeme rozumní nájdeme množstvo prírodných riešení pre náš harmonický život.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...