Terapeutický systém ATLANTIS AROLO TIFAR ©®

delfin a zena

Project Info

Project Description

Ďalšou metódou ktorú Vám predstavujeme a ktorú používame pri našich terapiách našich terapeutických centrách je terapeutický systém starodávnych majstrov liečebných umení Atlantis Arolo Tifar.

Arolo 2

Atlantis AROLO TIFAR ©® je starodávne liečiteľské umenie atlanských majstrov znovuobjavené v 90-tych rokoch  nemeckým duchovným učiteľom, liečiteľom a spisovateľom, ktorým je sir F.E Eckard prinz von Strohm.

Atlantis AROLO TIFAR je výnimočná energeticko – diagnostická a liečebná metóda, ktorá dovolí lokalizovať presnú príčinu chorôb a identifikovať taktiež karmické procesy.

Týmto systémom môžeme ponúknuť klientovi najefektívnejší spôsob prírodnej terapie a zároveň stanoviť aj presné dávky správne dávky liečiv, vitamínov, minerálov, stravy a ostatných substancií.

arolo healing

Atlantis AROLO TIFAR je vysoko energetická liečebná metóda, extrémne rýchla a účinná. Táto metóda pomáha diagnostikovať karmické procesy najrýchlejšie a najlepšie ako je vôbec kdekoľvek a kedykoľvek možné.

Umožňuje zmeniť nesprávne vnútorné energetické štruktúry a vyhľadať orgán, ktorý má problém. Využitím programovaných ametystových krištáľov terapeuti stupňa Tifar II sú schopní vymazať negatívne zákonitosti zo správania a uvoľniť rôzne energetické bloky a taktiež sú schopní sa napojiť na najmohutnejšie univerzálne energie, aké je vôbec schopná ľudská bytosť sprostredkovať.

Atlantis Arolo tifar má v svojej symbolike delfíny, ktoré svojimi sonarmi dokážu podobne ako Tifari odhaliť disharmóniu v telách rýb a všetkého, čo sa okolo nich pohybuje. Už toto testovanie má terapeutický účinok a preto sa ľudia môžu vyliečiť v prítomnosti delfínov. Na tomto princípe je založená aj delfinoterapia.

Naši terapeuti Mgr. Dagmar Machničová a Ing. Pavol Machnič sú majstri, Tifari II. najvyššieho stupňa tejto terapeutickej metódy, ktorý im umožňuje zároveň vyučovať túto starodávnu terapeutickú metódu.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...