Terapeutický systém Aktívna duchovná terapia

Project Info

Project Description

Prvou metódou ktorú Vám predstavujeme a ktorú používame pri našich terapiách v našich terapeutických centrách je terapeutický systém Aktívna duchovná terapia, nemeckého duchovného učiteľa, liečiteľa a spisovateľa, ktorým je sir F.E Eckard prinz von Strohm.

F.E._Eckard_Strohm

Tento energetický liečebný systém vyvinul po jeho pobyte v Šaolinskom kláštore pred cca 50 rokmi a nazval ho Aktívna Duchovná Terapia. Metóda je pozoruhodná jej jednoduchosťou a mimoriadnou účinnosťou.

Metóda sa zameriava aj na psychologické pozadie chorôb a ich hlavnú príčinu. Aktívna duchovná terapia ukazuje, že pohľad na zdravie a chorobu nám dáva veľmi dôležitý koncept pre spirituálny rozvoj každej ľudskej bytosti. Choroba často môže byť jeden z nástrojov ducha, aby sme sa posunuli vpred. Lebo aj zdolaním prekážok sa náš ľudský Duch môže posilniť.

Metóda využíva taktiež aj techniku práce s rôznymi prírodnými kryštálmi na terapeutické účely.

Aktívna duchovná terapia obsahuje aj tzv. PSI chirurgiu, energetické operačné techniky podobné technikám liečiteľov na Filipínach. Hlavný rozdiel je v tom , že táto energetická technika je bez otvorených rán a krvácania. Je to veľmi rýchla a účinná technika, ktorá môže byť použitá v rôznych problematických zdravotných situáciách (cysty, kĺby, žlčníkové a močové kamene, ale aj celá rada ďalších zdravotných problémov.

Woman having a reiki massage therapy treatment

Woman having a reiki massage therapy treatment

Metóda je zameraná predovšetkým na odstránenie následku problému a kombinujeme ju s ďalšími terapeutickými metódami na dosiahnutie maximálneho efektu.

S obľubou ju dopĺňame o klasickú fytoterapiu a liečbu púčikmi rastlín – o gemmoterapiu.

Náš terapeut Ing. Pavol Machnič je majster najvyššieho 5. stupňa Aktívnej duchovnej terapie, čo mu umožňuje aktívnu duchovnú terapiu aj vyučovať. Je certifikovaným učiteľom F.E.Eckarda Strohma.

V prípade, že by ste sa chceli túto terapeutickú metódu naučiť a dozvedieť o nej viac, kliknite TU a pozrite si termíny našich kurzov.

 

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...