Seminár Anjeli Atlantídy

Project Info

Project Description

Anjeli Atlantídy I.a

Mytológia hovorí: keď Boh je Slnko, tak anjeli sú jeho lúče. Takto nejako vníma mytológia Anjelov.

Účastníci seminára sa oboznámia s tým, kto sú Anjeli. V praxi zážitkovo spoznajú ich rozdielne charakteristiky a ich energie. Všetci z detstva poznáme príbehy o anjeloch strážnych. Naše životy môžu byť hodnotnejšie a ľahšie, ak vieme s nimi komunikovať, vieme im dávať otázky a prijímať od nich odpovede.

Účastníci seminára sa naučia vyrábať anjelské pečate a pomocou rituálu ich iniciovať. Na záver semináru sa uskutoční malý anjelský liečebný rituál.

Tento seminár je založený na prastarých vedomostiach Atlantídy a starodávnych Essénov.

Keď sme schopní otvoriť svet anjelov, máme prístup k špeciálnym vedomostiam a cenným technikám a cez toto spojenie s ich energiami môžeme objaviť ich svet. Seminár Anjeli Atlantídy patrí k najkrajším zážitkovým seminárom autora.

atlantis pyramidy

Anjeli Atlantídy I.b

Počas 22 meditácii s anjelmi, týchto 22 anjelov postaví v týchto meditáciách svetelný kruh – energiu, ktorá sa spojí ako článok po článku v jednu krásnu svetelnú zasväcovaciu reťaz – jedno úžasné zasvätenie.

Anjeli si prajú, aby sme sa vydali na cestu slobody, cestu nášho srdca a je len na nás, či túto cestu budeme aj prakticky realizovať. Anjeli nás budú sprevádzať a dajú nás dokopy s ľuďmi, ktorí nám ďalej pomôžu.

Naše želania môžu byť často pascami, v ktorých sme uviazli a nie sú v súlade s našou životnou cestou.

Zanalyzujeme si, prečo je to tak, prečo prichádzam do týchto situácií. Strachy z odmietnutia, utrpenia, láska, jej prežívanie ako životnú úlohu, či dôvody partnerských vzťahov a podvedomé odmietanie vzťahov, to sú tiež témy tohto seminára.

Môže nám láska priniesť utrpenie, prečo máme strach ?

Našim poslaním je nájsť samých seba a žiť samých seba, zvládnuť samých seba – to je to staré mytologické „kráľovstvo nebeské na Zemi“.

Termíny seminárov Anjeli atlantídy:

Anjeli atlantídy I.a v Považskej Bystrici  – momentálne nie je vypísaný termín, avšak môžete na mail vyjadriť záujem. Na základe záujmu sa vypíše termín.

Prihlásiť sa môžete na palo@svetterapii.sk

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...