Kurzy Arolo systému Atlantis Arolo Tifar

Project Info

Project Description

Kurzy Arola sú prvými stupňami terapeutického systému starodávnych majstrov liečebných umení Atlantis Arolo Tifar.

Arolo 2

Atlantis AROLO TIFAR ©® je starodávne liečiteľské umenie atlanských majstrov znovuobjavené v 90-tych rokoch  nemeckým duchovným učiteľom, liečiteľom a spisovateľom, ktorým je sir F.E Eckard prinz von Strohm.

Atlantis AROLO TIFAR je vysoko energetická liečebná metóda, extrémne rýchla a účinná. Táto metóda pomáha diagnostikovať karmické procesy najrýchlejšie a najlepšie ako je vôbec kdekoľvek a kedykoľvek možné.

Arolo I.

V tomto kurze sú účastníci uvedení do Arola a do jeho špeciálneho systému diagnostiky a liečenia. Študenti sa naučia kódový systém testu, ktorý dokáže určiť presnú príčinu pacientovho problému. Cez tento systém budú taktiež schopní spoznať, či problém má súvis s karmickým procesom. Cez inicializáciu účastníci kurzu spoznajú prúd božskej energie liečiteľských Majstrov Atlantídy.

Arolo II.

Po iniciácii do Arola II. účastníci kurzu môžu testovať zmeny v rôznych energetických oblastiach pacienta. Učia sa modifikácie, ktoré pomôžu čistiť a harmonizovať bloky. Cez túto techniku sa študenti učia ako jasne identifikovať správanie rôznych zákonitosti , učebné procesy a taktiež príčiny karmických procesov. Naučia sa tiež testovať správne dávky liečiv, vitamínov, minerálov, stravy a ostatných substancií.

Termíny kurzov Arolo:

Arolo I. v Považskej Bystrici …

Arolo II. v Považskej Bystrici …

Momentálne nie je vypísaný termín, avšak môžete na mail vyjadriť záujem. Na základe záujmu sa vypíše termín.

Prihlásiť sa môžete na palo@svetterapii.sk

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...