Kurzy Aktívna duchovná terapia

Project Description

Aktívna duchovná terapia je terapeutický systém nemeckého duchovného učiteľa, liečiteľa a spisovateľa, ktorým je sir F.E Eckard prinz von Strohm.

Tento energetický liečebný systém vyvinul po jeho pobyte v Šaolinskom kláštore pred cca 50 rokmi a nazval ho Aktívna Duchovná Terapia. Metóda je pozoruhodná jej jednoduchosťou a mimoriadnou účinnosťou.

Aktívna duchovná terapia I.

V tomto kurze sa účastníci oboznámia s históriou Aktívnej Duchovnej Terapie, jej základmi a pracovnými postupmi, ale aj s celkovými možnosťami, ktoré nám táto metóda ponúka. Navyše sa študenti hlbšie a komplexnejšie oboznámia s otázkou zdravia a príčinou chorôb. Naučia sa identifikovať reč tela, psychosomatiku chorôb a ich hlavnú príčinu. Praxou sa študenti naučia techniky Aktívnej Duchovnej Terapie, ako diagnostikovať a nakoniec aj ako využívať čo najefektívnejšie liečebnú energiu na pomoc druhým.

Aktívna duchovná terapia II.

V tomto druhom kurze účastníci sa naučia ako liečiť seba a ako diagnostikovať a liečiť na diaľku. Odkryjeme techniku práce s kryštálmi na terapeutické účely a budeme hovoriť o farbách a ich použití v liečení. Cez iniciáciu účastníci stretnú svojho duchovného pomocníka, ktorý im od tohto momentu bude pri liečení asistovať.

Aktívna duchovná terapia III.

Po rozsiahlom zopakovaní doteraz naučených techník sa študenti učia o ďalších dôležitých veciach, potrebných pre terapeuta a naučia sa aj nové techniky “Energetických injekcií ” a ” Laserovú techniku”.

Aktívna duchovná terapia IV.

V tomto finálnom kurze sa účastníci naučia PSI chirurgiu, “operačné techniky” podobné technikám liečiteľov na Filipínach. Hlavný rozdiel je v tom , že táto energetická technika je bez otvorených rán. Je to veľmi rýchla a účinná technika, ktorá môže byť použitá v núdzových situáciách a v niektorých prípadoch môže nahradiť aj bežnú lekársku operáciu. Po objasnení základov teórie, študenti preniknú hlbšie do tajomstva energetického liečiteľstva cez meditácie a prax.

Aktívna duchovná terapia V.

Vedomosti sú rozšírené o niektoré veľmi špeciálne techniky, ktoré umožňujú riešenia taktiež aj veľmi atypických problémov.

Termíny kurzov ADT:

ADT I. v Považskej Bystrici

ADT II. v Považskej Bystrici

Momentálne nie je vypísaný termín, avšak môžete na mail vyjadriť záujem. Na základe záujmu sa vypíše termín.

Prihlásiť sa môžete aj na palo@svetterapii.sk

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...