Výživové poradenstvo a bylinkové poradenstvo

Project Description

Výživové poradenstvo na Slovensku využíva zatiaľ veľmi málo ľudí. Výživové poradenstvo vyhľadávajú v súčasnosti najmä ľudia, ktorí sa chystajú chudnúť. Potenciál výživového a bylinkového poradenstva je však oveľa širší, pretože narušený potravinový reťazec, vzduch plný splodín od áut a priemyslu, kontaminovaná voda hormónmi a antibiotikami zhoršujú zdravie obyvateľstva.

Preto nastáva doba, kedy je mimoriadne dôležité začleniť do našich životov správnu a zdravú stravu, ktorá môže aj chutiť. Naviac stále viac ľudí sa opäť pozerá na dary prírody vo forme liečivých rastlín, ktorými si chcú pomôcť pri rôznych zdravotných problémoch.

Mnoho múdrych ľudí histórie opakuje neustále, že zdravá strava je najlepší liek.

Zdravo a chutne to je náš slogan, ktorým sa snažíme Vám pomôcť nájsť pre Vás zdravú stravu takú, ktorá Vám bude ešte aj chutiť. Tým, že sa dlhé roky zaoberáme bylinkárstvom, vieme Vám zostaviť komlexné bylinkové kúry špeciálne zostavené na Vás, na Váš konkrétny problém, s prihliadnutím maximálne individuálneho prístupu.

Každý sme iný a preto každá liečby by mala mať individuálny charakter.

V prípade, že Vaša súčasná liečba Vášho zdravotného problému nefunguje alebo neviete vyriešiť Váš momentálny zdravotný stav, skúste sa obrátiť na nás.

Riadime sa filozofickým princípom že “liečiteľná je každá choroba, ale nie je liečiteľný každý človek”

Znamená to, že ak máte chuť sa vzoprieť svojmu zdravotnému problému, keď chcete opäť začať “žiť”, keď veríte tomu, že Váš Duch sa dokáže vzoprieť akémukoľvek zdravotnému problému, potom ste u nás vítaní a radi Vám pomôžeme.

happy mother and child together

happy mother and child together

 

Nemožné do 3 dní a zázraky na počkanie, to nečakajte, ale s Vašim odhodlaním a našimi skúsenosťami v oblasti prírodných terapií sa pokúsime nájsť riešenie Vášho zdravotného, či výživového problému.

Podstata lekára aj bosorky je tá istá, obaja musia naštartovať samoliečiaci proces nášho organizmu

Albert Schweizer

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...