Kabala 1. Výpočet a výklad životných úloh a ciest človeka

Project Info

Project Description

Výpočet a výklad životných úloh a ciest človeka.

Táto prvá časť Kabaly (viditeľný strom života) hovorí o tom, že všetci prichádzame na svet s plánom, ktorý je zakódovaný do rodného mena a dátumu narodenia.

Základom tejto analýzy sú meno, ako je zapísané v rodnom liste a dátum narodenia.

Každý z nás je v rámci kabalistického stromu života na troch cestách. Jednou z nich je danosť alebo inak povedané talent a k talentu si naša duša vybrala dve témy na učenie. Danosť alebo talent by sme mali využívať na riešenie a plnenie svojich dvoch životných tém.

zena kabala

Vo viditeľnom strome života máme dvadsaťdva ciest.

V tomto vyhodnotení alebo analýze sa naučíme rozpoznať úlohy, spôsoby správania a dohodnuté stretnutia, ktoré si naša duša predsavzala pre danú inkarnáciu.

Ako ľudia zabúdame na tento životný plán a sme počas nášho života konfrontovaní so situáciami alebo stretnutiami, ktoré sme si ako duše predsavzali.

Úlohou je zbierať skúsenosti. Všetko, čo si duša predsavzala, sa môže aj naučiť (ale nemusí) a všetko, čo si predsavzala, sa môže aj dozvedieť. Nikdy nezabúdajme na vetu:

„Komu Boh dá úlohu, dá mu k nej aj silu.”

Všetky tieto úlohy si vybrala duša sama. Sú potrebné pre jej ďalší vývoj. Aj tu však platí zákon slobodnej vôle. Človek môže, nemusí sa ich učiť. Ak ich ale odmietne, bráni sa poznaniu, nechce si priznať vlastný podiel na vytváraní života, viní druhých, je pasívny apod. – iba si odkladá „prácu” na ďalší život. Tu platí zákon – odmietnuté úlohy dostane zosilnené, už sa ich bude musieť učiť. Je preto dôležité, aby sme skúmali náš život, čo sa nám deje, ako reagujeme my, ako naše okolie, čo sa od nás očakáva. Je to radostný proces, lebo Boh nás miluje a chce pre nás len to najlepšie. Stačí len otvoriť sa mu a nechať sa viesť.

Bolo by veľmi zaujímavé napísať príbeh o skúsenostiach jedného človeka, ktorý v minulom živote spáchal samovraždu, ako teraz opäť stojí pred tými istými požiadavkami, pri ktorých už raz bol zúfalý, kým nerozpozná, že tieto požiadavky musí zvládnuť. Dni minulého života udávajú smerovanie tomu súčasnému.

(Lev Tolstoj)

Cena výkladu tejto prvej časti Atlantskej kabaly je 20€

Výklad tejto časti kabaly si môžete objednať na dasa@zdravysvet.sk , kde sa dozviete aj ďalšie podrobnosti.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...