Správna a zdravá výživa pri chorobách, pred a po operáciach.

Project Info

Project Description

Každý z nás vie, že správna a zdravá výživa, čiže konkrétna zdravotná diéta je jeden z hlavných faktorov pri boji s množstvom zdravotných problémov.

Problém je v tom, že v súčasnosti vo väčšine nemocníc zdravá výživa je pojem, ktorý je mimoriadne vzdialený od toho, ako by správna zdravotná diéta mala vyzerať.

Woman with Fresh fruits and vegetables over green background.

Woman with Fresh fruits and vegetables over green background.

 

Zložité zdravotné problémy ktoré postihuje v súčasnosti väčšinu svetovej populácie ani nie je možné efektívne zvládnuť bez zmeny stravovacích návykov, bez zmeny na správnu, ale aj chutnú stravu. Ďalším problémom je, že väčšinu informácií, ktoré ľudia o zdravotných diétach získavajú, pochádza z nerelevantných zdrojov.

Zdravá výživa je aj módna, ale rozporuplné informácie ktoré chŕlia média ešte viac dezorientujú normálneho, obyčajného človeka. Preto sa aj našich blogoch, tu na Svete terapií, ale aj na Zdravom Svete venujeme osvete zdravej a správnej výživy. Samozrejme nie je možné pri zložitých zdravotných problémoch vyriešiť svoj problém prečítaním článku.

Ak sa pripravujete na operáciu alebo ste v rekonvalescencii po operácii, poprípade trpíte závažnou chorobou, ktorú neviete zvládnuť, poradíme Vám pri nastavení optimálnej diéty zameranej priamo na Vás.

Ponúkame Vám riešenie v odovzdaní našich skúseností pri zdolávaní Vašich zdravotných problémov. Napíšte na svetterapii@svetterapii.sk a objednajte sa k nám na nastavenie Vášho správneho dietologického programu doplneného o fytoterapiu.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...