Seminár Zdravá výživa a mágia zdravia z prírody

Project Info

Project Description

Zdravá výživa, mágia zdravia a pomoc prírody pri rôznych zdravotných problémoch. Budeme si hovoriť o správnej výžive a rôznych dostupných možnostiach pomoci z prírody pri súčasnom uponáhľanom životnom štýle. Seminár Zdravá výživa a mágia zdravia z prírody je zameraný nielen na pomoc z prírody pri najčastejších zdravotných problémoch, ale aj na prevenciu.

Budeme si hovoriť aj o individuálnom prístupe k stravovaniu.

Fytoerapia je veľmi dôležitý prvok, ktorý môžeme zahrnúť do našich každodenných životov. Na seminári si povieme o gemmoterapii, najúčinnejšej forme fytoterapie. Zameriame sa teda aj na liečbu púčikmi, čo je fytoterapia 3. tisícročia, moderná forma fytoterapie. Povieme si bylinkové kúry z púčikov zamerané na najčastejšie zdravotné problémy.

Zdravo a chutne, to je náš štýl, ktorý Vám chceme ukázať, pretože mnohí nesprávne vnímajú zdravú stravu. Zdravá výživa a zdravá strava, to neznamená jesť nechutne a len úplne všetko „zdravé”. Mnohí aj pri stravovaní sa „zdravou stravou” robia zásadné a v konečnom dôsledku fatálne chyby pre ich pohodový život. Ukážeme si spôsob harmonického stravovania s rozumom.

Zdravá výživa, zdravá strava a bylinky pri prevencii a liečbe ochorení, očisty organizmu to je ďalšia z mnohých tém seminára.

Fleurs de printemps

Povieme si aký by mal byť správny prístup k fytoterapii aj keď nie ste a nebudete bylinkári. Ako môže normálny človek bez hlbších znalostí fytoterapie zapojiť bylinky do každodenného života. Nie každý musí byť bylinkár, ale každý môže využívať pomoc z prírody, pretože tá je neustále okolo nás. Konečná harmónia tela a mysle to je ten najdôležitejší princíp pri zdravej strave, ktorú môžeme denne obohatiť napríklad o bylinky a ďalšie prírodné produkty.

Praktický bonus: Naučíme sa pripraviť si pre seba rôzne bylinkové masti, urobíme si správne smoothie a večer pri ohníku budeme používať bylinky ako vydymovadlá. Povieme si aj o správnych detoxikáciach, čistení tela, prevencii a liečbe boreliózy, o hormonálnej nerovnováhe u žien. V diskusii večer Vám odpovieme na Vaše zdravotné otázky, ktoré Vás budú zaujímať.

Samozrejme na Vás čaká krásna príroda v lone chránenej krajinnej oblasti a posedenie pri večernom ohníčku s mystickým programom. Cena seminára je 49€ (ubytovanie a strava nie je v cene kurzovného, ubytovanie na penzióne je 13€, plná penzia 13€ (obed, večera, raňajky , kto by chcel ešte obed v nedeľu + obed 5€).

Lektori: Mgr. Dagmar Machničová a Ing. Pavol Machnič

Termín seminára:

Letný seminár máme za sebou, na jar bude nasledovať opäť.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...