Kabala 3. Partnerské vzťahy a partnerská kabala

partnerský vztah

Project Info

Project Description

Partnerská kabala, partnerské vzťahy. Táto časť Kabaly odpovedá na otázky, akým spôsobom sa v partnerstve správam. Aké kvality dosiahnete spoločne s partnerom, aké vás čakajú výzvy a spoločné možnosti pre partnerský život.

Univerzum sa správa ako jeden veľký magnet a všetko v ňom sa nejakou silou priťahuje alebo odťahuje. Spoločný život dvoch ľudí, dvoch partnerov nevznikol náhodne. Niečo ich k sebe pritiahlo.

To čo ich pritiahlo je ľudskému rozumu vzdialené a nečitateľné.

Atlantská kabala nám ukáže náš vzťah, ale aj perspektívu partnerského zväzku. Aké energie vyjdu pre pár, aké kvality partnerského vzťahu dosiahnete spoločne.

partneri

Partnerský vzťah pri vzájomnom spolunažívaní nikdy nie je statický a láskyplný. Rôzne životné situácie preverujú naše vzájomné vzťahy. Preto časom zo zamilovania vznikne láska, ale aj rozchod.

Množstvo partnerstiev v súčasnej dobe končí na neporozumení, netolerancii, nude, či nepohode. Keď do partnerstva prídu deti, v tom okamihu sa vzájomné vzťahy dostávajú do nových pozícií. Tento fakt veľa partnerov nezvládne a časom v partnerskom zväzku končí.

Je jednoduché prezliecť kabát a vydať sa do ďalšieho zväzku pokiaľ ľudia nemajú spoločný majetok a potomkov. Ale aj takáto zmena často končí potom rovnako a my máme pocit, že sme opäť v rovnakej situácií. Prečo je to tak ?

Práve na tieto otázky dá odpoveď partnerská kabala a ukáže nám úlohu nášho partnera, ale aj nás v našom vzťahu.

Cena tejto časti kabaly je 20€

Výklad tejto časti kabaly si môžete objednať na dasa@zdravysvet.sk , kde sa dozviete aj ďalšie podrobnosti.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...